Алла В’ячеславівна Черномаз

Повернутись

Черномаз Алла В’ячеславівна з 1997 року працює в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю керівником гуртка «Дослідник історії рідного краю». З 2000 року займає посаду методиста відділу науково-дослідницької роботи учнівської молоді.

Організаційно-методична діяльність педагога спрямована на створення сучасної програмно-методичної бази роботи наукових секцій Малої академії наук, учнівських наукових товариств, гуртків та інших творчих об’єднань науково-дослідницького напрямку.

Аллою В’ячеславівною підготовлено та видано серію брошур на допомогу педагогам-практикам навчальних закладів області з питань організації пошуково-дослідницької роботи з обдарованими учнями. За її ініціативою започаткована робота обласного постійно діючого семінару для методистів позашкільних закладів, заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів, які організовують роботу з інтелектуально обдарованою учнівською молоддю.

У гуртку «Дослідник історії рідного краю» старшокласники під керівництвом Алли В’ячеславівні поглиблено вивчають історію рідного краю, займаються пошуково-дослідницькою діяльністю з історичного краєзнавства, приймають участь у туристсько-краєзнавчих експедиціях до Карпат, працюють в Державному архіві Сумської області, обласному краєзнавчому музеї.

Вихованка гуртка, Алфімова Аліна, яка під керівництвом Черномаз А.В. виконувала дослідження «Благодійна діяльність Православної церкви на території Сумщини в ХІХ – початку ХХ століття», стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секції «Релігієзнавство та історія релігії» у 2010 році (ІІ місце), у 2011 році (І місце), Всеукраїнського колоквіуму школярів «Космос. Людина. Духовність» (ІІ місце), міжнародної наукової конференції школярів «Відкриття» у 2010 році (ІІ місце), всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2011 році (ІІ місце).

Алла В’ячеславівна нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки України, грамотою управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації у 2005 році.

У 2008 році стала переможцем Всеукраїнського конкурсу на кращу навчальну програму для використання в гуртках, групах, наукових секціях Малої академії наук.

У 2009 році присвоєно звання «Відмінник освіти України».

У 2011 році стала переможцем Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок з дослідницького експериментального напряму позашкільної освіти.

Фотогалерея

foto
Літня оздоровча кампанія для слухачів МАН
Всi фото more

Опитування

Чому ти займаєшся в Малій академії наук?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН